کفپوش اپوکسی یک لایه یکپارچه و نفوذناپذیر روی کف محیط ایجاد می کند.

اجرای کفپوش اپوکسی


کفپوش اپوکسی از ترکیب رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمین بدست می­ آید که یکی از بهترین و به صرفه ترین مواد اولیه برای کفسازی می­ باشد.  رزین و هاردنر به نسبت مشخصی با هم مخلوط شده و روی سطح صاف اجرا می شود و طی واکنش شیمیایی به یک پوشش سخت و مقاوم تبدیل می شوند. همچنین مقاومت شیمیائی و مکانیکی فوق العاده، چسبندگی خوب به بتن، مقاومت سایشی مناسب، مقاومت بالا در برابر اسید ها و مواد قلیایی از ویژگی های این محصول می باشد.

انواع کفپوش اپوکسی

– کفپوش آنتی باکتریال

– کفپوش آنتی استاتیک

– کفپوش اپوکسی ضد اسید

کفپوش اپوکسی دکوراتیو

کفپوش اپوکسی مقاوم مکانیکی

کفپوش آنتی باکتریال

این کفپوش همان طور که از اسمش پیداست ضد باکتری می باشد و پایین ترین میزان جذب باکتری را داراست. کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال در برخی از موارد با ذرات نانو نقره ساخته می شود تا بتواند خاصیت از بین بردن میکروب ها را داشته باشد این کفپوش عموما در بیمارستان ها استفاده می گردد.

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال در بیمارستان

 

کفپوش آنتی استاتیک

نوعی خاص و البته پرطرفدار از کفپوش های اپوکسی است که از ترکیب هاردنر ویژه با رزین اپوکسی و افزودنی های خاصی به دست می آید‌. این نوع کفپوش رسانا است و قابلیت حذف الکتریسیه ساکن را دارد. به همین دلیل، کفپوش آنتی استاتیک را کفپوش ضدجرقه نیز می نامند. از جمله کاربردهای این محصول می توان به محیط هایی چون اتاق های سرور، انبار تسهیلات نظامی،مراکز برق و سالن های تولید قطعات الکتریکی اشاره کرد.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک رسانا است و قابلیت حذف الکتریسیه ساکن را دارد.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک در اتاق سرور

 

کفپوش اپوکسی ضد اسید

در ساختار این محصول از هیچگونه حلال استفاده نشده است و همین امر موجب میگردد که ساختارپلیمری محصول پس از واکنش بصورت ثابت باقی بماند و خصوصیات شیمیایی آن دچار کاهش خواص نگردد. مقاومت شیمیایی فوق العاده، عدم نفوذپذیری ومقاومت حرارتی عالی این محصول موجب گشته که از آن بعنوان بهترین انتخاب برای محافظت در مقابل عوامل خورنده و آلاینده نام برد. کفپوش اپوکسی ضد اسید معمولاٌ در صنایع نظامی، صنایع نفت وپتروشیمی، صنایع مس و در صنایعی که در بحث خوردگی مشکل دارند استفاده می شود.

کفپوش ضد اسید دارای مقاومت شیمیایی فوق العاده، عدم نفوذپذیری ومقاومت حرارتی عالی می باشد.

کفپوش اپوکسی ضد اسید در کارخانه

 

کفپوش اپوکسی دکوراتیو

اپوکسی دکوراتیو  را به طور کلی به چهار بخش مجزا می توان تقسیم نمود:

  • کفپوش اپوکسی سه بعدی یا 3D
  • کف پوش اپوکسی استیکردار
  • کفپوش اپوکسی  ابر و باد 
  • کف پوش اپوکسی تک رنگ

کفپوش اپوکسی سه بعدی معروف ترین نوع  اپوکسی دکوراتیو است.این کفپوش در واقع یک لایه پوستر عکس با رزولیشن بالاست که روی زمین چسبانده شده و روی آن یک لایه لاک بی رنگ اپوکسی ریخته می شود،به دلیل شفافیت بالای این لاک، پوستر زیر لاک به خوبی رویت شده و ظاهر نسبتا زیبایی را به سطح می بخشد.

کفپوش سه بعدی یک لایه پوستر عکس با رزولیشن بالاست که روی زمین چسبانده شده و روی آن یک لایه لاک بی رنگ اپوکسی ریخته می شود.

کفپوش اپوکسی سه بعدی در اتاق انتظار

  

کفپوش اپوکسی مقاوم مکانیکی

این کفپوش یکپارچه و بدون درز و دارای مقاومت بالای مکانیکی و فشاری می باشد. مقاومت بالا و خواص ظاهری نهایی این کفپوش باعث شده که به عنوان یک کفپوش صنعتی پرکاربرد مورد استفاده قرار بگیرد. کاربرد این محصول در کف سازی پارکینگ، کف سازی سوله، کفسازی انبار، کف سازی کارخانه و سایر محیط های صنعتی با فشار وزنی و جابجایی بالا می باشد و معمولا به ضخامت 3 میلی متر اجرا می شود.

کفپوش اپوکسی صنعتی یکپارچه و بدون درز و دارای مقاومت بالای مکانیکی و فشاری می باشد.

کفپوش اپوکسی در پارکینگ

 

لینک خرید کفپوش اپوکسی کلرا

لینک خرید ورنی اپوکسی(لاک رویه کفپوش سه بعدی)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.